Rozloučení s deváťáky

Žáci devátého ročníku dnes zasedli do svých školních lavic naposledy. Poté co jim jejich paní třídní učitelka předala vysvědčení ve slavnostních deskách, se přišli rozloučit se všemi pedagogy do sborovny. Zástupkyně třídy, Karolína Oujezdská, jménem třídy poděkovala učitelům za jejich odvedenou práci a za přípravu k přijímacím zkouškám.

Paní ředitelka Mgr. Lenka Kašparová k žákům pronesla slavnostní proslov.

Poté Michal Homolka obdaroval dámskou část učitelského sboru růžemi. Páni učitelé také nepřišli zkrátka. Dostali čokoládu.

Milí deváťáci, přejeme Vám, ať je Vaše další životní etapa úspěšná !!!

Seidlová Ivana

Poslední společný výlet se ZŠ Brněnec

Den před vysvědčením se deváťáci ještě naposledy vydali jako třída do Brna. Úterý 29. června tak strávili nákupy v obchodním centru Vaňkovka a na náměstí Svobody. Holky si přišly na své v obchodech s oblečením a kosmetikou. Kluci dali před nákupy přednost dobrému jídlu a pití v tradičních fast foodech. I přestože nás provázelo nepříjemně horké letní počasí, výlet jsme si pořádně užili!

A. Moravcová, P. Hnátová

Udělování cen v literární a výtvarné soutěži na téma Požární ochrana očima dětí.

Žáci 2. ročníku S. Neudertová a L. Kolář se zúčastnili ve školní družině výtvarné soutěže.

Děti malovaly kolorovanou malbu na téma : Hávarie a situaace na železničním přejezdu.

Výtvarné práce se porotě hasičů líbily a umístily se na 2. místě L.Kolář v kraji a S. Neudertová 3.místo.

Dne 23.6. 2021 nás navštívili zástupci Okresního sdružení hasičů Svitavy a předali nám věcné ceny a diplomy.

Děkujeme a těšíme se na příští rok.

Za ŠD Milena Kutláková

Školní družina

Od 31.5. – 18.6. 2021 byla vedena ve školní družině odborná praxe praktikantky – E. Řezníkové, P. Černé, A. Juránkové ze SPgš Boskovice.

Po celé tři týdny absolventky samostatně vedly zájmové aktivity, bez problémů navázaly s žáky kontakt, získaly si jejich důvěru a lásku. Aktivně se zapojily do volnočasových aktivit, kde si osvojily klíčové kompetence zaměřené na vzdělání žáků školního věku.

Děti ze školní družiny si praktikantky velice oblíbily a bez problémů navázaly kamarádský vztah.

Vedoucí vychovatelka Milena Kutláková