Hudební dopoledne s Marbem

Pondělní zářijové dopoledne si žáci naší školy zpříjemnili hudebním koncertem skupiny MARBO. I. stupeň zhlédl 20. září vystoupení s podtitulem „Žádný muzikant z nebe nespadl“ a 2. stupeň si poslechl vystoupení na téma „Fenomén muzikál“.

Proběhlo kvalitní hudební vystoupení s živou hudbou se světelnými efekty a s průvodním slovem. Zazněly známé dětské hity, pohybové hříčky i vlastní tvorba skupiny MARBO s ozvučením špičkovou profesionální zvukovou technikou. Manželé Vrtalovi nás provedli českou i světovou muzikálovou tvorbou od jejích začátků až po současnost. Zazněly nejznámější melodie divadelních i filmových muzikálů – písně: Na kolena, Pátá, Whisky, to je moje gusto, Milenci v texaskách, Tak abyste to věděla a další.

Skupina Marbo sklidila za nápaditý a pestrý zábavný program velký potlesk od dětí i pedagogů. Na jejich další vystoupení se budeme těšit opět za rok.

Mgr. Aneta Moravcová, Mgr. Drahomíra Blažková