Začátek školního roku trochu jinak…

Ve středu 4. září panovaly už od rána horké letní teploty, proto se sedmáci a deváťáci přesunuli z vyhřátých tříd do areálu místního koupaliště. Hrál se ping pong, badminton, volejbal nebo fotbal a před polednem se všichni zchladili ve velkém přírodním biotopu. Nyní už hurá za věděním a poznáváním zpět do školních lavic!

Mgr. Ludmila Portlová, Mgr. Aneta Moravcová

Malý pěší výlet šesťáků

Ve středu 4.9. jsme se se šesťáky vydali na malý pěší výlet. Vyrazili jsme do Březové nad Svitavou, kde jsme se vyřádili v lanovém parku. Zdejší dráhu děti úspěšně zdolaly hned několikrát.

Poté jsme se vydali k Dobře utajené rozhledně Járy Cimrmana a pokochali se zajímavým výhledem po okolní krajině. Posilněni svačinou jsme se vydali na březovské náměstí, kde nám k chuti přišla výborná domácí zmrzlina.

Vrátili jsme se s dobrou náladou a načerpali jsme dostatek sil na úspěšné vykročení do nového školního roku.

Mgr. Helena Karafiátová a žáci šesté třídy