Německo – Drážďany, zámek Moritzburg

Stejně jako v loňském školním roce pořádá ZŠ Brněnec i letos zájezd k našim zahraničním sousedům. S CK Školní zájezdy se 30. září v pátek vypravíme na jednodenní výlet do Německa. Cílem našeho výletu budou Drážďany s barokním komplexem staveb Zwinger a zámek Moritzburg, kde se natáčela naše slavná pohádka Tři oříšky pro Popelku. Opět mohou jet žáci, rodinní příslušníci, kamarádi a učitelé. 
 
Cena výletu na osobu je 1.220 kč. S sebou je třeba mít cca 22 euro na vstupy (dospělý), děti méně. K vycestování je třeba mít platný cestovní pas, příp. platný občanský průkaz. Dle informací cestovní kanceláře by mělo do 30. září platit vycestování bez potvrzení o bezinfekčnosti.
 
Podrobné info včetně přihlášky dostanou zájemci ve škole v týdnu od 12. září. Informace o zájezdu budou rovněž aktualizovány na webových stránkách školy. Přihláška bude – stejně jako vloni – závazná! Platit můžete Mgr. Anetě Moravcové v týdnu od 19. září. 
 
Využijte možnost cestovat a poznávat v duchu přísloví: ” Vyskočte z lavice, přeskočte hranice! “