Máme rádi písničky

Páteční zářijové dopoledne si žáci 1. , 2. , 3. a 4. třídy ZŠ Brněnec zpříjemnili výchovným koncertem skupiny MARBO s podtitulem Máme rádi písničky. 

Proběhlo kvalitní hudební vystoupení s živou hudbou se světelnými efekty a s průvodním slovem. Zazněly známé dětské hity, nechyběly ani lidové písničky. Skupina MARBO zahrála a zazpívala také několik nových písniček z vlastní tvorby pro děti, některé byly obohaceny o pohybové hříčky. Ozvučení špičkovou profesionální zvukovou technikou dodalo koncertu příjemnou atmosféru. 

Účinkující sklidili za nápaditý a pestrý zábavný program velký potlesk od dětí, vyučujících i paní ředitelky naší školy Mgr. Lenky Kašparové. 

Mgr. Drahomíra Frydrychová

Pro 2. stupeň si manželé Vrtalovi připravili koncert s názvem „Hity filmové hudby“. Zazněly známé znělky z filmů jako je např.: S tebou mě baví svět, Titanic, Piráti z Karibiku, Shrek, Růžový panter, Vinnetou a další.

Dozvěděli se mnoho zajímavého o vzniku filmu, o prvních filmových nahrávkách nebo o němém filmu. Děkujeme za kvalitní hudební vystoupení a těšíme se na další setkání opět za rok.

Mgr. Aneta Moravcová