Zahájení školního roku 2017/2018

Nový školní rok jsme zahájili v pondělí 4. září 2017. ZŠ Brněnec uvítala v 1. třídě 19 žáků. Po úvodním přivítání si děti v doprovodu paní vychovatelky Rybové prohlédly školu a školní družinu. S rodiči proběhla první třídní schůzka. Rodiče byli seznámeni s tím, co budou děti do školy potřebovat, s organizací školního roku a se vším, co ke škole patří. S malými školáky a rodiči se přišla přivítat paní ředitelka ZŠ Brněnec Mgr. Lenka Kašparová a také zástupkyně Obce Brněnec, paní místostarostka Eva Kozáková.

Děkujeme Pardubickému kraji, Ovoci do škol a vydavatelství CN INVEST ( dětské časopisy Sluníčko, Mateřídouška ) za pěkné dárečky pro prvňáčky.

Našim novým žáčkům přejeme, aby se jim ve škole líbilo, úspěšný start a klidný průběh celého školního roku.

 Mgr. Drahomíra Blažková

Zahájení školního roku 2017/2018 bude

v pondělí 4. září 2017.

 

Žáci 1. – 3. ročníku se dostaví do budovy

ZŠ Brněnec 28 v 8.00 hod.

 

Žáci 4. – 9. ročníku se dostaví do budovy

ZŠ Moravská Chrastová 100 v 7.55 hod.

 

Všichni žáci si přinesou přezůvky a prvňáčci si vezmou

 i školní aktovku.

 

První den slavnostního uvítání bude trvat asi 1 hodinu.

Od 4. 9. 2017 do 8.9.2017 se bude vyučovat na  

1. stupni (1. – 5. ročník) 4 hodiny

2. stupni (6. – 9. ročník) 5 hodin

Moc se na Vás těšíme.

Kolektiv pracovníků Základní školy Brněnec

 

 

Termíny prázdnin ve školním roce 2017/2018
Podzimní prázdniny: čtvrtek 26. a pátek 27. října 2017
Vánoční prázdniny: od soboty 23. prosince 2017  do úterý 2. ledna 2018
Vyučování začne ve středu 3. ledna 2018.
Vyučování v I. pololetí bude ukončeno ve středu 31. ledna 2018.
Pololetní prázdniny: pátek 2.února 2018
Jarní prázdniny: 12. března 2018 až 18. března 2018
Velikonoční prázdniny: čtvrtek 29. března 2018  a  pátek 30. března 2018
Období školního vyučování ve II. pololetí bude ukončeno v pátek 29. června 2018
Hlavní prázdniny budou trvat od pondělí 2. července 2018 do pátku 31. srpna 2018

Třídní učitel: Mgr. Šárka Dirrová

Počet: 23 (17 chlapců, 6 dívek)

Bačovský Filip
Culík Jiří
Dvořák Metoděj
Havel František
Herian Michal
Jež Michal
Jura Leoš
Koláček Vlastimil
Kopecký Stanislav
Konopáč Robert
Kulka Jan
Novák Michal
Procházka Daniel
Veit František
Zaťko Miloš
Černá Pavlína
Furchová Tereza
Matějková Eva
Řezníková Eliška
Stupenová Šárka
Troboková Eliška
Bureš Patrik
Crha Patrik

Rozvrh 9. třída

 1.2.3.4.5.6.7.8.9.
PoAjInf/NJInf/NJMČJVV
ÚtČJMChDZNj
StAJFČJMVOČSPTV hTV h
ČtMAJČJDNJTV DTV D
ČJFZMCh HV

Třídní učitel: Mgr. Petra Šípková

Počet: 19 (15 chlapců, 4 dívek)

Balint Marián
Bayer Jan
Daněček Dominik
Fuchs Petr
Kopecký Jakub
Novák Tomáš
Ondráček Matěj
Petrů Vojtěch
Střecha Michal
Štěpán Daniel
Štěpán Jakub
Tetek Adam
Včelík Jakub
Čermáková Tereza
Jelínková Anna
Kučková Monika
Burešová Adéla
Kalina Adam
Kalas Jiří
Žemba Juraj Mikuláš

Rozvrh 8. třída

 1.2.3.4.5.6.7.8.9.
PoČJČJMNJZTV hTV h
ÚtAJHVMDInf 1Inf 2ČSP
StČJČJMAJChF
ČtChMNJVZTV DTV D
ČJMVVDAJF

Třídní učitel: Ing. Andrea Luňáčková

Počet: 16 (13 chlapců, 3 dívky)

Albl Daniel
Bačovský Adam
Bednář Jakub
Gerneš Jiří
Hájek Josef
Henych Jan
Janků Petr
Jura Tomáš
Krajmer Jan
Králíček Tomáš
Pospíšil Tomáš
Prášek Ladislav
Schuster Ondřej
Crhová Karolína
Juránková Adéla
Lidmilová Sára
Sivák Patrik

Rozvrh 7. třída

 1.2.3.4.5.6.7.8.
PoDMZAJČJLTV h
ÚtMČJMNJZČSP 1TV dTV d
StMČJMAJVOVVVVČSP 2
ČtFNJMAJČJSTV h
MHVDČJMF

Třídní učitel: Mgr. Helena Peterková

Počet: 25 (13 chlapců, 12 dívek)

Bayer Jakub
Heger Roman
Homolka Michal
Chlup Karel
Kašpar Matěj
Koudelka Kryštof Jan
Najman Adam
Pleskot Dominik
Řezník Jakub
Schuster Dominik
Veit Antonín
Veselý Dominik
Žižka Adrian
Čuhelová Michaela
Furchová Nela
Havlíková Tereza
Ježová Jitka
Králíčková Eliška
Oujezdská Karolína
Stupenová Nela
Stupková Tereza
Vybíhalová Sára
Tatarová Leona
Kalasová Nikola
Fraszewska Diana

Rozvrh 6. třída

 1.2.3.4.5.6.7.8.
PoMZAJČJF
ÚtČJInf/AJInf/AJTV hTV dTV d
StFMDČJVOVZ
ČtVVVVZMČJČSP
HVAJMČJDTV h

Třídní učitel: Mgr. Zuzana Vymazalová

Počet: 29 (17 chlapců, 12 dívek)

Adámek Aleš
Bubeník Vojtěch
Hájek Vojtěch
Herian Roman
Jež Daniel
Klouda Josef
Kučka Martin
Lžíčař Miroslav
Martinek Radim
Pleskot Jakub
Prášek Ondřej
Radiměř Tadeáš
Rosenkranz Dominik
Rössner Vojtěch
Sivák Lukáš
Svoboda Martin
Šmerda Pavel
Urbánek Mikoláš
Balintová Leona
Blažejovská Natálie
Bušová Ingrid
Čermáková Markéta
Čermáková Martina
Hořínková Sabina
Jurová Simona
Kučerová Kamila
Přichystalová Karolína
Troboková Adéla
Čuhelová Barbora
Němcová Karolína
Jinková Natálie

Rozvrh 5. třída

 1.2.3.4.5.6.7.8.
PoČJ mlAJMPříČJ čt
ÚtČJ mlMAJVLČJ sl
StVVVVČJ mlMPří
ČtČJ mlMAJInf/TVInf/TV
M ČJ mlVLPČ/TVPČ/TV

Třídní učitel: Denisa Částková

Počet: 22 (11 chlapců, 11 dívek)

Blinka Kryštof
Felkl Vojtěch
Gerneš Štěpán
Komenda František
Loukota Patrik
Martinik David
Novák Tomáš
Smolka Jiří
Smolka Slávek
Vlček Patrik
Zelený Tomáš
Balašová Alexandra
Kalasová Karolína
Knötigová Michaela
Komendová Eliška
Mušzyňská Vendula
Nečasová Adéla
Petraszová Kateřina
Sklenářová Adéla
Šmerdová Natálie
Taberyová Veronika
Huppertová Sabina

Rozvrh 4. třída

 1.2.3.4.5.6.7.8.
PoČJ mlMČJ mlTVVV VV
ÚtČJ mlMPříAJČJ čt
StMAJTVVLČJ čt
ČtMMČJ mlČJ sl
ČJ mlPříAJVLHV