Výuka na dálku, Anglický jazyk, 3. třída, od 4.1.2021

Dobrý den, třeťáci ;-),

zasílám vám úkoly na tento týden:
  1. do slovníčku si opište a naučte se slovíčka ze str. 26 a 27 (šedé rámečky)
  2. učebnice, str. 27, cvičení 5 – přečtěte si text a ukazujte si při tom na příslušný obrázek
  3. prac. sešit, str. 26, 27:
    odpovědi u cvičení číslo 4 na str. 26 vycházejí ze cvičení 3 na téže straně.
    Odpovídejte zkrácenou odpovědí, např.: Ano, to je. Ne to není.
    Prosím o zaslání fota úkolů.
    Příští hodinu si úkoly společně zdůvodníme.
V pondělí 11. 1. bude na WocaBee zveřejněna nová písemka, kterou si můžete napsat mezi 7 – 20 hod.
Test je povinný.
Procvičujte si i starší slovní zásobu, ať se vám nevykouří z hlavy.
V případě potřeby mě kontaktujte.
Přeji Vám úspěšný start nového roku :-), pevné zdraví a mnoho školních úspěchů.
Seidlová I.

Výuka na dálku, 4. ročník, Anglický jazyk, od 4.1.2021

Angličtina, 4. ročník, Marie Trundová, zadání na 4. – 10. 1. 2021

Milí rodiče a milí čtvrťáci,

zde je zadání DÚ na následující týden. Úkoly psané červeně prosím oskenujte/vyfoťte a pošlete mi mailem do neděle 10. 1. 2021.

1. PS 18, 19 (jen poslat ke kontrole, dělali jsme před Vánocemi)
  2. Uč. 20 – 21 – naučit se slovíčka (odkaz na nahrávku výslovnosti je v Microsoft Teams)
  3. Uč. 20/1 (ústně)
    Uč. 20/2 nejprve ústně, potom do sešitu English:
    nadepsat: Homework
    opsat otázky a napsat k nim pravdivé odpovědi, např. pokud má Vaše dítě kolo, napíše:
                        Have you got a bike?      Yes, I have.
    Nahrávky jsou v materiálech na Microsoft Teams.
  4. WocaBee – pro přihlášené

Anglický jazyk, Ing. Ivana Seidlová, Ivana.Seidlova@seznam.cz

Zdravím čtvrtou třídu :-)!

Doufám, že jste si pěkně užili sváteční dny.
Zasílám vám úkoly na tento týden:
  1. do sešitu si napište nadpis Množné číslo podstatných jmen a opište si pravidla pro tvorbu množného čísla – učebnice, str. 20 – žlutá                 tabulka – všechna tato pravidla jsme si ještě neříkali, ale už si je napište a přečtěte si je, příště se jim budeme věnovat a procvičíme je.
  2. Procvičujte si slovíčka na WocaBee – všichni zde ještě nejste přihlášení, tak to rychle napravte!
  3. Znovu si přečtěte prezentaci, kterou jsme dnes probírali, tisknout a lepit do sešitu si ji nemusíte.
  4. 11. 1. bude v čase 7 – 20 hodin dostupný test – slovíčka z lekce 9, test je povinný.
  5. V příloze také naleznete pracovní listy, které si, prosím, vytiskněte, nevyplňujte je a mějte je připravené na další hodinu – společně si je vyplníme.
Využijte času doma a pravidelně si procvičujte i starší učivo.
To je tento týden ode mě vše ;-).
Vykročte správnou nohou do nového roku, přeji Vám pevné zdraví a mnoho školních úspěchů.
V případě potřeby mi pište, případně volejte.
Seidlová I.