Poděkování zdravotníkům

S potěšením oznamujeme, že se dětem ze ZŠ Brněnec podařilo zrealizovat poděkování zdravotníkům. Ve čtvrtek 12. listopadu 2020 jsme předali prostřednictvím pana Milana Čermáka (člena záchranné služby) dárečky pro radost zdravotníkům i pacientům Nemocnice Svitavy – záchranné službě a dětskému oddělení.

Mgr. Lenka Kašparová, Mgr. Drahomíra Blažková, Milena Kutláková

Podzimní návštěva v Mateřské škole U Dvou sluníček

Dne 11.11.2020 v dopoledních hodinách se kolektiv školní družiny vydal na návštěvu do Mateřské školy U Dvou sluníček. I Když se naše setkání uskutečnilo bez žáčků školní družiny, prožili jsme krásné chvíle s malými dětmi. Krátce jsme si pohráli a předali dárečky – Podzimníčky a Sovičky moudrosti.

Nasáli jsme podzimní atmosféru a tímto moc děkujeme za zázemí paní ředitelce Homolkové a celému kolektivu mateřské školy. Již teď se těšíme na předvánoční návštěvu.

Milena Kutláková, Monika Klemšová, Martina Přichystalová