Žáci rozdávali dárečky seniorům

Světový den laskavosti, kterého se naše škola tradičně účastní, byl pro nás letos příležitostí udělat radost seniorům. Žáci ve škole vyrobili drobné origami dárečky, které potom rozdali seniorům ve své rodině a ve svém okolí.

Cílem bylo uvědomit si, že blízko nás žijí lidé, kterým podzim života nepřináší vždy jen radostné chvilky. Někteří senioři tráví většinu času doma, do společnosti nechodí a bývají dlouho sami. Proto jsme se rozhodli, že přijdeme my k nim a dárečky jim ve volném čase přineseme domů.

Ohlasy byly velmi kladné a vydařilo se tedy, co jsme psali ve vzkazech, které nesli naši darovaní origami ptáčci na svých křídlech:

Věříme, že Vám náš malý dáreček udělá radost a zahřeje Vás na duši i na těle.

                                                                 Žáci ZŠ Brněnec