Pečení pro zdravotníky

Vážení rodiče a prarodiče žáků ZŠ Brněnec,

všem Vám, kteří jste si našli čas a zúčastnili se výzvy „Pečení pro zdravotníky“, bychom chtěli ještě jednou upřímně poděkovat za Vaše nádherné výrobky, které se staly povzbuzením pro zdravotníky Nemocnice Svitavy.

Velikonoční výzvy se zúčastnili:

Karel Radimecký, Ivana Seidlová, Drahomíra Blažková, Ludmila Portlová, Jana Teplá, Andrea Dvořáková, Milena Kutláková, Šedovi, paní Mlejnková, Vendula Muszyňská, Jakub Kolář, Žanetka Charousová, Jaroušek Staňek, Štěpán Gerneš, Smolkovi, Škrancovi, Veitovi, Patrik, David a Terezka Martinikovi, Tomáš Novák, Adélka Knötigová, Natali Přibylová s maminkou, Maruška a Honzík Kaderkovi, Terezka, Roman a Jiřík Hegerovi a paní Bisová, Radka a Aleš Blaškovi, Anička a Eliška Opršálovy s maminkou, Lucie Bednářová s maminkou z Bělé, Blažkovi, Valterovi, Marcela Straková z Brněnce, Jáchym a Bohuslav Andrlíkovi z Rozhraní, Vojta Bubeník, Lukáš, Šárinka a Davídek Vrobelovi s maminkou, Verunka Písaříková s maminkou a Lucinka Klemšová.

Byli jsme velice mile překvapeni, že se akce setkala s takovou odezvou, a že se zapojilo více než třicet rodin žáků i pedagogů naší školy. Srdečně děkujeme za všechny beránky, mazance, perníčky, zajíce, ořechové rohlíčky, jidáše, vanilkové rohlíčky, slané špenátové muffiny, domácí sušenky, sněhové pusinky a další voňavé dobroty. U nich byla přiložena přáníčka, básničky a vzkazy nejrůznějších druhů – ručně psaná, kreslená a dokonce i v anglickém jazyce.

Paní vychovatelka Milena Kutláková vytvořila jarní dekorace – domečky a zajíce, které vyzdobí prostory svitavské nemocnice.

Dárky byly předány zástupcům Nemocnice Svitavy a náměstkyni Mgr. Pavle Angelové.

Všem děkujeme!!

Za ZŠ Brněnec Mgr. Lenka Kašparová, Ing. Seidlová I. a Mgr. Blažková