DEN BEZ BATOHŮ

V úterý 21. 11. 2023 se na naší škole konal další tematický den, který byl součástí projektu Hrdá škola.

Tentokrát si účastníci projektu trochu zkomplikovali balení a přepravu školních pomůcek a svačiny, protože měli za úkol obejít se celý den bez svého školního batohu. Mnozí z nás díky tomu pochopili, jak geniální vynález a užitečný pomocník takový batoh je.

Sešla se celá řada skvělých nápadů. Mezi nejoriginálnější zavazadla jistě patří koupelnová zrcadlová skříňka, přepravka na zvířata, hrnec na stáčení medu, svíticí nákupní košík, dětský nákupní vozík, obaly na hudební nástroje, polštářky, kufry, košíky a koše všech tvarů a velikostí, dětské chodítko, kočárky, dětské nosítko z minulého století s dětskou kombinézou vycpanou učením, tašky plážové, sportovní, chladicí, síťové, na kolečkách či igelitové a jiné, úklidový kyblík, krabice, tatrovka, závěsná rybářská síťka, povlak na polštář, pletený rukáv.

Někteří žáci v tento den přišli dokonce úplně bez batohů, takže si učení, penál, svačinu a pití přinesli v rukách a kapsách.

Děkujeme všem účastníkům za jejich báječné nápady, které se odvážili realizovat navzdory nepříznivé předpovědi počasí a těšíme se na další netradiční den.

Mgr. Kristýna Vrobelová