SUIT – UP DAY

Ve středu 24. 10. 2023 se v naší škole konal SUIT – UP DAY. Jedná se o dobrovolnou akci, která je součástí projektu Hrdá škola, do něhož se naše škola zapojuje již druhým rokem. Smyslem této akce je prožít jeden školní den v měsíci jinak, netradičně, užít si legraci, zapojit fantazii, dovědět se něco nového o sobě a světě kolem nás. Zároveň je možné pro školu vyhrát hodnotné ceny.

Suit-up day neboli „dne elegance“ se zúčastnili někteří žáci a učitelé z Brněnce i Moravské Chrastové. Předvedli krásné společenské modely okořeněné špetkou humoru – letecké čepice, liščí límec, kostýmky, kravaty, vějíř, korále a náramky, brýle různých velikostí a tvarů, obří mašle, různé netradiční vlasové a módní doplňky atd. Při této příležitosti jsme si zopakovali pravidla společenského chování a stolování v jídelně.

Děkujeme rodičům účastníků za pomoc při přípravě kostýmů a těšíme se na další akci, která proběhne v listopadu.

Mgr. Kristýna Vrobelová