Koncert Cimbálové muziky DYJAVAN ze Znojma v Evangelickém kostelíčku v Moravské Chrastové

Sobotní podvečer 16. prosince 2023 patřil radostnému očekávání vánočních svátků i koncertu Cimbálové muziky DYJAVAN ze Znojma.

Přítomní návštěvníci se těšili nejen na muzikanty ze Znojma, ale i na program, který si pro ně připravili žáci 1. třídy ZŠ Brněnec. Potěšily i malé dárečky v podobě vánočních přání s motivem zasněženého kostelíčka. K příjemné atmosféře přispěla i přáníčka z dílny dětí ze školní družiny a od starších žáků, které s dětmi rozdávala paní ředitelka ZŠ Brněnec Mgr. Lenka Kašparová.

Děti v předvánočním čase pilně a poctivě cvičily, proto se jim vánoční pásmo plné básniček a koled vskutku podařilo.

Recitovali a zpívali – Brian Petik, Nikolas Smolka, Deniel Vyroubal, Natálka Popelková, Verunka Rykrová, Esterka Petříčková, Šarlotka Vaňousová, Ivanka Willertová, Adrianka Bártová, Emička Prudilová.

Vážení a milí hosté odměnili usměvavé účinkující vřelým potleskem.

Mgr. Drahomíra Frydrychová