TANEČNÍ SOUTĚŽ

Dne 21.5.2019 se každoročně konalo v Lidovém domě v Moravské Chrastové školní kolo taneční soutěže, do které se mohli přihlásit žáci ze všech ročníků naší školy. Svůj taneční talent předvedli nejvíce žáci z prvního stupně, pouze dvě žákyně z druhého stupně a čtyři žáci z 8. a 9. třídy. Tanečníci a tanečnice byli rozděleni do kategorie jednotlivci nebo skupiny. Soutěžící nám předvedli pestré vystoupení z různých druhů tanců. Mohli jsme vidět mažoretky, free style tance, výrazové tance, ale i pár prvků z atletiky.

Celým tanečním dopolednem nás prováděly výborné moderátorky z 9. třídy – Adélka Burešová a Anička Jelínková. Děvčata měla program celé taneční soutěže skvěle připravený. Do programu zapojily nejen soutěžící, ale i diváky, kteří se zúčastnili různých kvízů, dětských soutěží a společných zábavných tanců. Za to našim moderátorkám patří obrovské poděkování. I žáci z 8. a 9. ročníku, kluci Štěpánovi, Marián Balint a Jan Krajmer, nás všechny skvěle pobavili díky svému zábavnému tanečnímu vystoupení. I těmto chlapcům patří velké poděkování.

Porotu v této soutěži tvořily paní učitelky z prvního stupně, které měly jako každý rok velmi těžký úkol. Z důvodu pestrosti tanců a velmi dobrých výkonů, které se objevily v kategorii jednotlivců, jsme byly nuceny upravit hodnocení, proto se tři soutěžící umístili na stejném prvním místě.

Toto taneční dopoledne si každý moc užil a už nyní se všichni těšíme na další rok, dokonce nám na příští rok přislíbili účast i žáci 9. ročníku a naše skvělé moderátorky, protože bez nich by to nebylo tak skvělé. 🙂

KATEGORIE JEDNOTLIVCI:

1. MÍSTO: Balašová Alexandra

1. MÍSTO: Veitová Alžběta

1. MÍSTO: Stupková Tereza

KATEGORIE SKUPINY:

1. MÍSTO: Just dance Študlov – Daniel a Jakub Štěpánovi + Marián Balint + Jan Krajmer

2. MÍSTO: Hegerová Tereza + Blašková Radka + Stupková Anežka + Langerová Sofie

3. MÍSTO: Němcová Karolína + Sklenářová Adéla

Denisa Báčová