Podzimní WocaBee šampionát 2021

I v tomto školním roce využívá naše škola při výuce cizích jazyků online aplikaci WocaBee. Po loňském úspěchu jsme se zde opět zúčastnili třetího ročníku šampionátu, kdy mezi sebou soupeří studenti v učení slovíček od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale také na Slovensku. Žáci 4. – 8. třídy naší školy soutěžili v anglickém jazyce a žáci 9. třídy soutěžili v jazyce německém.

V okrese Svitavy se v TOP trojce umístili angličtináři ze 4. třídy naší školy. Získali 3. místo díky tomu, že v soutěžním období mezi 20. 10. a 29. 10. 2021 nahráli denně v průměru až 269 bodů (tzv. Woca Points) na žáka. Navázali tak na svůj úspěch v minulém roce. Největší zásluhu na pěkném výsledku měli: Žanetka Charousová, Milda Rykr, Matýsek Valehrach a Honzík Kaderka.

Pořadí dalších tříd naší školy:

3. třída – 7. místo
5. třída – 6. místo
6. třída – 8. místo
8. třída – 10. místo
9. třída – 9. místo

Soutěžícím gratulujeme !!

Ing. Ivana Seidlová