Vyhodnocení výtvarné soutěže 2021 – Zahrada plná života

Výtvarná soutěž je v Českém zahrádkářském svazu pořádána od roku 1993 a je tak druhou celostátní nejstarší soutěží.

Má velký ohlas ve všech typech škol. Hodnotící komise má vždy mnoho práce, protože zaslaná díla jsou velmi pěkná. V hodnotící komisi zasedají jak členové ČZC, tak odborníci z řad pedagogů uměleckoprůmyslových škol, nebo grafici činní ve svém oboru.

I přes nepříznivou epidemiologickou situaci se sešlo množství kreseb i polytechnických prací. Celkově jejich počet přesáhnul jeden tisíc.

Počet účastníků této soutěže také každoročně stoupá. O úrovni prací se mohou všichni přesvědčit na výstavách ČSZ nebo v zahrádkářském muzeu v Hradci Králové.

Jak byla úspěšná  děvčata ze ZŠ Brněnec?

Kategorie KRESBA  A MALBA B – jednotlivci

3. místo Gábinka Malásková – ŠD
5. místo Verunka Písaříková – ŠD
6. místo Klárka Hlaváčková – ŠD

Kategorie POLYTECHNICKÉ PRÁCE B – jednotlivci

1. místo Anička Opršalová – 4. třída

Blahopřejeme!!! 🙂

Mgr. Drahomíra Blažková, Milena Kutláková

Odměny od zahrádkářů

V pondělí 7. června 2021 obdržela děvčata ze školní družiny a 4. třídy odměny i diplomy za výtvarnou soutěž Zahrada plná života.

Gratulujeme!!!

Do letošního ročníku výtvarné soutěže zasíláme Českému zahrádkářskému svazu do Prahy práce na téma Ovoce plné vitamínů.

Rádi podpoříme zajímavou akci a doufáme, že se práce dětí ze ZŠ Brněnec budou zahrádkářům líbit.

Mgr. Drahomíra Blažková, Milena Kutláková