Vánoční vystoupení – Evangelický kostel Moravská Chrastová

V sobotu 15. prosince 2018 se uskutečnil v Evangelickém kostele v Moravské Chrastové Vánoční koncert Cimbálové muziky Antonína Stehlíka ze Znojma.

Sboreček dvanácti děvčat 1. a 2. třídy ZŠ Brněnec speciálně složený na vánoční pásmo se postaral o příjemný úvod k hlavnímu programu večera.

Průvodní veršované slovo patřilo Aničce. Potom zarecitovala Žanetka básničku Josefa Žemly Vánoční stromeček a Adélka básničku Ondřeje Syrovátky Hvězdička. Následoval přednes básně z dílny Jitky Dolejší Vánoce mám nejraději v podání Sofinky a Radušky. Zazněla také upravená píseň od hudební skupiny Čechomor Tisíc andělů se sólovým zpěvem Aničky, Radušky a Kristýnky. Závěr vystoupení patřil koledě Narodil se Kristus Pán a přání krásných Vánoc všem lidem dobré vůle. 

Šikovným zpěvačkám Terezce, Viktorce, Adélce, Žanetce, Petrušce, Karolínce, Natálce, Sofince, Radušce, Aničce, Kristýnce a Terezce se vánoční pásmo povedlo, děvčata sklidila zasloužený potlesk, sladkou odměnu a velkou pochvalu.

Mgr. Drahomíra Blažková