Sportovní dopoledne se skákacím hradem na školním hřišti

Slunečný podzimní den využili žáci 1. stupně ZŠ Brněnec k pohybovým hrám a dovádění na skákacím hradě.

Ve čtvrtek 18. září 2019 děti 1. stupně ZŠ Brněnec přijaly lákavou nabídku od pana Pavla Škrance, ve spolupráci s MŠ U Dvou sluníček, že si mohou zadovádět na velké nafukovací atrakci. Skákací hrad nabízel kromě skluzavky také prolézačky, bludiště i boxovací pytel.

Během dopoledne se na školním hřišti vystřídaly skupinky dětí ze školky, žáci 1. až 5. třídy i maminky na mateřské dovolené se svými ratolestmi. Kdo zrovna neskákal na hradě, hrál fotbal, běhal, cvičil se švihadly, házel míč na koš, nebo hrál na honěnou.

Pohybové hry jsme si na hřišti užili do sytosti, počasí nám přálo. Děkujeme za příjemné dopoledne a těšíme se na další podobné báječné překvapení.

ZŠ Brněnec – 1. stupeň