Požární ochrana očima dětí a mládeže – 2022

Hasičský záchranný sbor v letošním roce uspořádal soutěž „Požární ochrana očima dětí,“ která měla tři kategorie a to výtvarné, literární a digitální práce.

Soutěže se zúčastnilo celkem 1 367 dětí z 39 mateřských, 13 základních a 25 středních škol.

Za naši školu se v kategorii výtvarné práce v okresním kole umístila na 1. místě v kategorii ZŠ 3 Adéla Knötigová, žákyně 6. ročníku a na 2. místě Sabina Kubešová v kategorii ZŠ 4, žákyně 8. ročníku. Adélka Knötigová postupuje do krajského kola.

Slavnostní předání cen vítězům okresního kola proběhlo v pondělí 9. května v Průmyslovém muzeu v Mladějově na Moravě. Děti si po předání cen užily zajímavý program. Nechyběla prohlídka historických hasičských vozidel a jízda historickým vláčkem po krásách okolí.

Oběma výherkyním gratulujeme!!!

Ing. Ivana Seidlová, Milena Kutláková