Krajské a celostátní kolo WocaBee šampionátu

Naši šikovní žáci čtvrtého a šestého ročníku opět zazářili v krajském i v celostátním kole WocaBee šampionátu. Krajské kolo probíhalo od 6. do 10. 11. 2023 a celostátní kolo probíhalo od 22. do 23. 11. 2023. Díky své píli a pracovitosti získali čtvrťáci krásné 7. místo v krajském kole a žáci šestého ročníku obsadili páté místo v celorepublikovém finále soutěže a porazili celkem 2 777 tříd z celé České republiky.

Tým žáků čtvrtého ročníku:
Tereza Kopecká, Aleš Blaška, Ema Pandulová, Harold Vaňous, Rozálie Klemšová

Tým žáků šestého ročníku:
Viktorie Blinková, Matěj Valehrach, Jan Kaderka, Žaneta Charousová, Ondřej Švach, Adam Přikryl

K fantastickým výsledkům našim žákům gratulujeme a velice jim děkujeme za reprezentaci školy.

                                                                                              Ing. Ivana Seidlová