HOKEJOVÉ UTKÁNÍ FINSKO – RAKOUSKO

Ve čtvrtek 16.5. 2024 jsme se vydali do O2 arény v Praze, kde jsme navštívili hokejové utkání Finsko – Rakousko, které se konalo v rámci Mistrovství světa v ledním hokeji, který tento rok hostí Praha a Ostrava.

Před samotným utkáním jsme navštívili oficiální fanzónu. Zahráli jsme si stolní hokej, zastříleli si na bránu a vyzkoušeli si spoustu dalších her, ve kterých jsme vyhráli ceny s hokejovou tematikou a ceny od sponzorů hokejového šampionátu.

Potom už jsme prošli bezpečnostní kontrolou a vešli do arény. Atmosféra v aréně byla ohlušující a bouřlivá. Všichni jsme se skvěle bavili a netrpělivě čekali na první gól. Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný.

Můžeme s hrdostí říct, že jsme byli svědky historického zápasu, kdy Rakousko nečekaně porazilo Finsko gólem v poslední vteřině.

Byl to úžasný zážitek, na který budeme všichni ještě dlouho vzpomínat.