Florbalový turnaj

Patnáctý prosinec jsme v naší škole zasvětili sportovním výkonům. Výuka tento den probíhala pouze první dvě vyučovací hodiny, zbytek vyučování jsme strávili v tělocvičně, kde žáci šestého až devátého ročníku poměřili svoje síly ve florbalu a to nejen se spolužáky, ale i s pedagogy. Celý den školní budovou vládl příjemný bojový duch.

Turnaj byl zahájen slavnostním nástupem. Děti, které nesportovaly, mohutně fandily a povzbuzovaly svoje spolužáky a tím se do hry zapojili opravdu všichni. Při konečném vyhlášení výsledků si děti odnesly mimo diplomů i sladké odměny.

Výsledky florbalového turnaje:

1. místo: 9. třída
2. místo: 8. třída
3. místo: Tým učitelů
4. místo: 7. třída

5. místo: 6. třída

 

Všem sportovcům děkujeme za jejich sportovní výkony a velice se těšíme na další sportovní utkání!

Mgr. Petr Havliš