Florbalové utkání v základní škole

Poslední den před státním svátkem jsme v naší škole zasvětili sportovním výkonům. Výuka tento den probíhala pouze první dvě vyučovací hodiny, zbytek vyučování jsme strávili v tělocvičně, kde žáci čtvrtého až devátého ročníku poměřili svoje síly nejen se spolužáky, ale i s pedagogy. Celý den školní budovou vládl příjemný bojový duch. Speciálním hostem turnaje byl pan starosta obce Brněnec Mgr. Blahoslav Kašpar.

Turnaj byl zahájen slavnostním nástupem. Každý tým měl svůj speciální název. Děti, které nesportovaly, mohutně fandily a povzbuzovaly svoje spolužáky a tím se do hry zapojili opravdu všichni. Pořadí týmů vyhlašoval pan starosta a kapitánům vítězných družstev předal diplomy. Sladké odměny jim předala paní ředitelka Mgr. Lenka Kašparová.

Výsledky florbalového turnaje:

 Mladší žáci

1. místo: Fox team (zástupci 5. ročníku)
2. místo: Míšovy mikiny (zástupci 6. ročníku)
3. místo: Extra team (zástupci 4. a 6. ročníku)

 Starší žáci

1. místo: Suppermani (zástupci 8. ročníku)
2. místo: Pepi crew (zástupci 9. ročníku)
3. místo: Dělobuch team (zástupci 7. ročníku)
4. místo: Team Týčrs (tým pedagogů)

 Speciální ceny

Nejlepší gólman – Štěpán Gerneš
Nejlepší hráč – Jan Supper
Nejlepší hráč na postu ředitelka – paní ředitelka Mgr. Lenka Kašparová

 Všem sportovcům děkujeme za jejich sportovní výkony a velice se těšíme na další sportovní utkání!

                                                           Za kolektiv pedagogů Ing. Ivana Seidlová