Den dětí

V týdnu od 29.5 do 2.6. jsme slavili Den dětí v ZŠ Brněnec hned třikrát. V úterý nás navštívili malí předškoláci z MŠ Bělá, kteří si nejdříve prohlédli prostory školy a jednu hodinu strávili v 1. třídě, kde se začlenili do výuky. Přišli také pozdravit žáky 2. a 3. třídy. Poté jsme se celá škola přemístili na školní hřiště. Paní učitelky pro děti připravily soutěže ve družstvech, do kterých se zapojily společně děti ze ZŠ i MŠ. Všem se toto sportovní dopoledne moc líbilo.

Ve čtvrtek proběhl ve škole Den naruby. Žáci 9. třídy si vyzkoušeli, jak těžké je stát před dětmi v roli učitele. Své úlohy se zhostili velmi dobře a malé děti měly pěkný zážitek.

Vyvrcholením týdne bylo páteční pozvání dětí na zmrzlinu. Každý si mohl vybrat podle své chuti. Majiteli panu Černému patří naše veliké poděkování.

                                                                                                kolektiv ZŠ Brněnec