Branně-vědomostní soutěž – POKOS

V pondělí 11.9.2023 se 6 vybraných sportovců z naší školy zúčastnilo krajského kola soutěže Pokos, které se konalo ve sportovním areálu v Sezemicích u Pardubic. Do krajského kola postoupila naše škola společně s dalšími dvěma školami z nabitého okresního kola, ve kterém se o postup ucházelo 16 škol.

Naši školu reprezentovali žáci a žákyně 7. až 9. třídy.

  1. třída – Radka Blašková a Martin Elbl
  2. třída Lucie Klemšová a Matouš Báča
  3. třída Adéla Kašparová a Jan Havránek

Žáci se nezalekli velké konkurence ostatních závodníků a podali výborné individuální výkony.  Naše družstvo obsadilo celkové 7. místo, což je na této úrovni, jež byla „vrcholem“ této soutěže, velmi krásný výsledek.

Všem účastníkům patří velké poděkování za předvedené výkony a reprezentaci školy.

Mgr. Petr Havliš