Adventní radost zdravotníkům

Na přelomu listopadu a prosince se podařilo ZŠ Brněnec zrealizovat akci DÁRKY PRO ZDRAVOTNÍKY č. 2. Tentokrát výrobky s přáním k Vánocům a do nového roku 2021 putovaly do Nemocnice Svitavy na příjmovou ambulanci covid 19, ARO, JIP a LDN. 

Poděkování a velká pochvala patří všem, kteří vyrábění podpořili. Ruku k dílu přiložili žáci a učitelé 1. stupně i jejich rodinní příslušníci, děti a paní vychovatelky ze školní družiny, kolegové z 2. stupně. Nádherně voňavé a překrásně zdobené perníčky jsou z dílny vynikající cukrářky, paní učitelky Seidlové. Spolupráce všech zúčastněných na 1*! 

Věříme, že se dárečky budou zdravotníkům líbit, práce z kávových zrn či jiných přírodnin ozdobí nemocniční chodby. Doufáme, že perníčky přijdou k chuti, přispějí k předvánoční atmosféře a potěší i VYSVĚDČENÍ PRO ZDRAVOTNÍKY, co obrázek, to originál 🙂

Ve středu 2. 12. 2020 si dárky převzal pan Milan Čermák, záchranář Nemocnice Svitavy, který je nadělí na příslušná nemocniční oddělení, za což mu děkujeme. 

ZŠ Brněnec přeje všem lidem krásný adventní čas a pevné zdraví.

Mgr. Lenka Kašparová, Mgr. Drahomíra Blažková