Život u vody i pod vodou – výtvarná soutěž

Redakční rada Povodí Moravy přeložila z jara na podzim, kvůli covidu – 19, vyhodnocení XV. ročníku výtvarné a literární soutěže Voda štětcem a básní, tentokrát s podtitulem Život u vody i pod vodou.

Letos se do soutěže přihlásilo 81 škol. Sešlo se celkem 727 děl. Nejčastěji se podle pořadatelů v dílech objevovaly z živočichů ryby, které děti rády malují. Dále se ve velké míře na obrázcích vyskytovali vážky, kachny, žáby, raci, včelky a také ledňáčci.

Máme velkou radost, že ZŠ Brněnec v soutěži uspěla 🙂

Umístění našich žáků:

Výtvarná část – přehled cen

1. kategorie ZŠ a MŠ

Cena GŘ

Viktorka Blinková – Můj rybníček ,, Brčálníček” (ŠD)
Adélka Nagyová – Adélčin svět pod vodou a nad vodou (ŠD)

Cena RR

Klárka Hlaváčková – U vody (nyní 2. třída)

Prostorová tvorba – 2. kategorie

3. místo – Anička Opršalová, Karolínka Pelíšková, Petruška Bártová – Život u rybníka (nyní 4. třída)

Literární tvorba