Vaříme ve školní kuchyňce

Každý druhý čtvrtek se v rámci hodin ČSP přesouváme do školní kuchyňky, kde máme hodiny vaření. Všechny suroviny si do školy nosíme sami, popřípadě nám je doveze paní učitelka, které vše následně zaplatíme.

Zatímco dříve jsme vařili například těstovinový salát, 25. října jsme dali přednost sladkému jídlu: palačinkám – chcete- li, francouzsky crêpes. Palačinky s nutellou, horkými malinami a šlehačkou byly tak dobré, že neodolaly ani paní učitelky.

Nezahálela ale ani druhá skupina, která se rozhodla uvařit špagety s rajčatovou omáčkou.

Už teď se těšíme na příští čtvrtek, kdy zase provoníme kuchyňku báječnými jídly.

Vojtěch Petrů