Čtvrťáčci v kuchyňce

V úterý 28.6.2022 si byli čtvrťáčci vyzkoušet své kuchařské umění. Společně jsme se rozhodli, že si ukuchtíme salát z ovoce a zeleniny. Použili jsme čínské zelí, mrkev, pomeranče, mandarinky, kiwi, jablka a hrušky. Děti se s chutí pustily do práce. Některé krájely, jiné strouhaly, další dochucovaly a za chvíli bylo hotovo. Potom už jsme si jenom sedli a pochutnávali si na našem výtvoru. Naše veliké poděkování patří tatínkovi Denisky Štrofové, který byl tak hodný a dodal nám všechny suroviny. Moc a moc děkujeme! 

Po chutné svačině jsme se vydali na koupaliště. Bylo veliké teplo, a tak se děti brouzdaly v dětském bazénku a potom se vyřádily na houpačkách, skluzavce a lanovce. Tento den se nám hezky vydařil a všichni spokojeni jsme se vydali domů odpočinout si, protože další den nás čekal ještě poslední menší výlet.

Třídní učitelka N. Rybová