Výtvarně nadaní žáci ve 3. ročníku ZŠ BRNĚNEC

Žáci třetí třídy letos opět uspěli ve výtvarné a literární soutěži s krásným názvem Voda štětcem a básní – Voda čaruje . Tuto soutěž každoročně vyhlašuje Povodí Moravy. Zatím každý rok od nástupu do první třídy se žáci umísťují na předních příčkách. Nejvíce úspěchů dosáhla Klára Hlaváčková, která je opravdovým výtvarným talentem.

V letošním školním roce obsadila Klára 3. místo ve 2. kategorii se svým dílem Kouzelná víla z oceánu – pod vedením paní vychovatelky Mileny Kutlákové. 

Tím úspěch třídy nekončí. Kolektiv žáků ve složení – Klára Hlaváčková, Veronika Písaříková, Simona Neudertová, Gabriela Malásková, Kristýna Juklová – vyhrál 2. místo ve 2. kategorii – prostorová tvorba s dílem Kouzelná studánka – pod vedením paní učitelky Lenky Karlíkové.

Žáci byli náležitě oceněni při slavnostním předávání dárečků a diplomů, které jim Povodí Moravy věnovalo.

Přejeme mnoho dalších výtvarných úspěchů a gratulujeme!                               

Mgr. Lenka Karlíková, třídní učitelka