Výlet – 8. ročník

Naše třída strávila tři dny na Vysočině v kempu u městečka Křižanov. Kromě sportů, her, koupání a dalších aktivit jsme také využili nabídky Centra outdoorových programů a vyzkoušeli si střelbu z luku, bumperball a vysoký lanový park. Poslední aktivita pro nás byla docela výzvou, a o to větší radost jsme měli z každé překážky, kterou jsme zdolali. Místo původně plánovaného výletu do Velkého Meziříčí jsme se nakonec podívali do Křižanova, který je od kempu vzdálený zhruba dva kilometry, ale i tato procházka nám v horkém počasí dala docela zabrat.

Po cestě z Chrastové i zpět jsme přestupovali v Brně, kde se při přesunu z autobusového na vlakové nádraží prochází Vaňkovkou. Je tedy jasné, že součástí programu musel být i „rozchod“ v nákupní pasáži.

Je dobře, že po delší covidové přestávce jsme mohli uspořádat vícedenní výlet a prostě jako třída „pobýt spolu“, což je na celé akci to nejdůležitější.

Marie Trundová