Ukážeme Vám, co ve Vás vězí.

Dne 21.11. 2017 se žáci z 9. třídy v zastoupení -1. Konopáč R., 2. Havel F., 3. Herian M., 4. Bačovský F., 5. Veit F., Dvořák M., Černá P., Furchová T. zúčastnili soutěžního dopoledne na střední škole v Letovicích. Soutěžící si vyzkoušeli navrhování a výrobu keramiky, modelování z keramické hlíny a hlavním úkolem byla stavba modelu domu z lepenky. Po urputném rýsování, řezání, počítání a malbě tříčlenné družstvo – Konopáč R., Havel F. a Herian M. získalo 1. místo. Výborná práce chlapců se porotě líbila natolik, že se na jejich vítězství jednohlasně shodla. Všem zúčastněným žákům moc děkujeme za krásné umístění a za skvělou reprezentaci základní školy. Velká pochvala patří všem.           
                                                                                                     Milena Kutláková

[Not a valid template]