Turnaj ve hře League of Legends ve Vysokém Mýtě

Ve středu 22. 5. patřily učebny výpočetní techniky Střední školy stavební ve Vysokém Mýtě www.stavebniskola.cz příznivcům virtuálních soubojů. Na tradiční jarní turnaj v počítačové hře League of Legends dorazilo dvanáct pětičlenných týmů z deseti základních škol z celého Pardubického kraje.

Svoji schopnost komunikace, strategie a týmové spolupráce nejlépe předvedli zástupci ze ZŠ Bratří Čapků z Ústí nad Orlicí (tým „JNP“), kteří v napínavém finále porazili favority soutěže „Toxic Poros“ ze ZŠ Holice. O třetí místo statečně, ale neúspěšně, bojovali „Namikaze“ ze ZŠ Brněnec (ve složení Matěj Ondráček, Dominik Schuster, Michal Homolka, Matěj Kašpar a Dominik Veselý) s nakonec bronzovými „FF15“ ze ZŠ Komenského ve Skutči.

Vítězům samozřejmě gratulujeme, avšak dík za férový přístup ke hře a vytvoření úžasné atmosféry patří nejenom jim, ale i ostatním týmům.

Určitě jsme jako tým i jako Základní škola Brněnec nezklamali jak ve hře, tak i svým chováním.

Děkuji moc za krásné dopoledne, i když těmto “aktivitám” vůbec neholduji.

Martin Záruba