Soutěž Domestos – zlepšujeme hygienické návyky dětí ve škole

Vážení rodiče,
rádi bychom se s Vaší pomocí zúčastnili soutěže nazvané „Domestos pro školy 2018“. Soutěž probíhá v termínu od 1. 10. do 31. 12. 2018. Již nyní ale můžete školu podpořit účtenkami z nákupu produktů značky Domestos. Žáci je mohou nosit do školy a předat paní učitelce Vymazalové.

Principem soutěže je sbírání bodů, a to několika

způsoby:

  1. S dětmi budeme plnit soutěžní aktivity. Za splnění všech aktivit získáme na konci soutěže 500 bodů.
  2. Rodiče, příbuzní nebo přátelé školy se registrují na domestosproskoly.cz, vyberou si školu, kterou chtějí podporovat a na e-mail jim budou chodit informace o úspěšném splnění soutěžních aktivit. Přes e-mail mohou pro školu hlasovat. Za splněnou aktivitu dostane škola od jednoho uživatele jeden bod.
  3. Škola sbírá body za nasbírané účtenky. Jeden výrobek = 5 bodů.

                                                                                Mgr. Zuzana Vymazalová