Šesťáci na stopované

Předposlední den školního roku strávili žáci šestého a osmého ročníku aktivním pohybem v krásné okolní přírodě. Zkušení osmáci připravili pro své mladší spolužáky stopovanou. Žáci byli rozdělení do třech týmů.

Děti se orientovaly pomocí barevných fáborků, které je přivedly na krásná místa v okolí Moravské Chrastové. Přitom děti hledaly kartičky s nápaditými úkoly, které ve družstvech plnili a získávaly za to body. Na závěr proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů, děti za své snažení obdržely sladkou odměnu.

Hru i pobyt na čerstvém vzduchu jsme si všichni moc užili.

Výsledky:

  1. místo – tým 1: Anna Opršálová, Radka Blašková, Tereza Hegerová, Nela Valterová, Petra Bártová, Elena Ondráčková
  2. místo – tým 2: Martin Elbl, Natálie Smolková, Eliška Houdková, Sofie Langerová, Max Jukl, Dmytro Maievskyi
  3. místo – tým 3: František Herian, Adam Kulka, Dominik Krátký, Michal Petrasz, Lukáš Vrobel

Ing. Ivana Seidlová, Mgr. Šárka Dirrová, Mgr. Petr Havliš