Rozloučení deváťáků

Žáci devátého ročníku se rozhodli strávit poslední den ve škole opravdu slavnostně. Jejich rozloučení se základní školou se konalo v tělocvičně, kam nastoupili oblečení v kombinaci formálních barev černé a bílé. Poděkovali paní ředitelce a všem svým učitelům slovem i dárkem a zavzpomínali na celých devět let, které společně prožili.

Měli také připravený sestřih videa s tím nejzajímavějším ze školních dní, což, jak všichni z vlastní zkušenosti víme, se většinou děje o přestávkách, když se učitel zrovna nedívá. Největší překvapení přišlo na závěr. Byla to videa s pozdravy pro deváťáky, členy učitelského sboru a vlastně pro celou naši školu od Jakuba Koháka, Richarda Krajčo a dalších známých osobností.

Chci znovu poděkovat deváťákům za krásné rozloučení, ale hlavně za všechno, co jsem s nimi během dvou let třídnictví mohla prožít. Ať se vám daří!

Marie Trundová