,,Rozjezdový“ týden šesťáků

Nový školní rok 2023/2024 je pro žáky šesté třídy plný mnoha změn. Jednou z nich je postup na druhý stupeň základní školy. V pondělí 4. září 2023 jsme se všichni přivítali v nové, krásně vymalované a zařízené třídě.

V prvním týdnu nového školního roku jsme si zopakovali zavedená pravidla a seznámili jsme se s novými pravidly, která budou žáci na druhém stupni dodržovat. Také jsme si stihli prohlédnout výstavu v Lidovém domě uspořádanou u příležitosti Dnů obce Brněnec. Strávili jsme den orientací v přírodě, žáci se seznámili s náplní nových předmětů, s novým spolužákem, s vyučujícími a s novou třídní učitelkou.

Šesťákům všichni přejeme rychlou a bezproblémovou adaptaci na druhý stupeň základní školy a mnoho školních úspěchů.

                                           Ing. Ivana Seidlová, tř. učitelka 6. třídy