Paní Voda

V minulém školním roce se současní  druháci jako tradičně zúčastnili výtvarné a literární soutěže „Voda štětcem a básní“, kterou pořádá Povodí Moravy. Tentokrát jsme tvořili na téma „Voda čaruje“.

Z převážně recyklovaných materiálů jsme vytvořili PANÍ VODU. Na výrobě oceněné práce se podílely všechny děti. Hlavní její  součástí instalace byla naše Viktorka. Nejvíce svého volného času tomu věnovala ještě Agátka. Úsilí a nadšení dětí bylo oceněno druhým místem v kategorii prostorová tvorba. Celou akci jsme fotograficky zdokumentovali a fotografie jako součást výtvarného díla.

Děkujeme panu Škrancovi za vytištění fotografií do velkých formátů. Kromě diplomu jsme dostali i balíček výtvarných potřeb, které poslouží k  naší další kreativní činnosti.

Těšíme se na další ročník soutěže, které se zase rádi zúčastníme.

Mgr. Lenka Karlíková a Mgr. Kristýna Vrobelová