Moje nevšední zážitky v Bruselu :-)

Ve dnech 10. – 12. 4. 2024 jsem se zúčastnila vzdělávací letecké exkurze do belgického Bruselu, která byla pro mě odměnou v mezinárodní podzimní jazykové soutěži Vícejazyčnost je bohatství. Mými průvodci na cestě byli pracovníci EU. Pobyt jsme strávili debatami s významnými představiteli Evropského parlamentu, Evropské komise i Rady Evropy, prohlídkou prostor těchto institucí a dokonce jsme se účastnili i samotného jednání Evropského parlamentu, které zpestřili demonstranti. Viděli jsme všechny významné památky velkoměsta, ochutnali jsme tradiční pokrmy a měli jsme možnost poznat bruselskou mentalitu.

Velice děkuji pořadatelům soutěže za nové a nezapomenutelné životní zkušenosti a všem zaměstnancům EU děkuji za jejich drahocenný čas, který nám celé tři dny věnovali. Díky patří i vedení naší školy v čele s paní ředitelkou Mgr. Lenkou Kašparovou za vstřícnost spojenou s mojí třídenní absencí i mým kolegům za suplování.

Velice děkuji našim šikovným žákům za jejich zapálení, se kterým se se mnou nadšeně vrhají do každé akce 🙂 !

https://www.zaedno.org/home-kamaradi/769-nevsedni-zazitky-v-bruselu-diky-vicejazycnosti

Ing. Ivana Seidlová