Mám chytré tělo

Ve čtvrtek 12.10 2017 nás opět po dvou letech navštívil pan Zezula se svým fyzikálně-přírodopisně-preventivním pořadem Mám chytré tělo. Žáci 3.-9. ročníku si v naší tělocvičně zopakovali některé informace, které jim byly již dříve známé a dozvěděli se i spoustu nových zajímavých věcí doprovázených velkými názornými modely (srdce, plíce, trávicí ústrojí,…). Žáci se komplexně dozvěděli, jak fungují naše orgánové soustavy, jak spolupracují a jak se projevují. Dalším tématem byl stres a jak se mu můžeme úspěšně bránit nebo jak si zvýšit zdravé sebevědomí. Všichni zúčastnění byli aktivně zapojeni do dění kolem sebe a některé čekala i malá odměna, hlavně se ale dozvěděli velké množství praktických informací, které využijí v praktickém životě.

Ing. Andrea Dvořáková

[Not a valid template]