Knižní klub Fragment

Naše škola ZŠ Brněnec spolupracuje řadu let s Knižním klubem Fragment (Albatros Media, Praha). Několikrát do roka přichází katalog, který si děti a rodiče pečlivě prohlédnou a přečtou. Objednané knihy, které jsou o 20 a více % levnější než v knihkupectví, přichází do školy k rukám knižního důvěrníka. 

Nový katalog Knižního klubu Fragment VÁNOČNÍ ČTENÍ 2018 nabízel jako obvykle prima počteníčko, ale také soutěž pro třídy. Soutěž o balíčky se sladkostmi od firmy Chupa Chups. 

Druháci vytvořili plakát, ve kterém ostatním dětem představili knížky z aktuálního katalogu nakladatelství Fragment, jež by si děti rozhodně neměly nechat ujít a měly by si je přečíst. Výtvarné technice se meze nekladly. Děti vystřihovaly, nalepovaly, kreslily.

Porota složená z výtvarníků a ilustrátorů vybere tři nejzdařilejší díla, tak držte naší výsledné kolektivní práci palce, ať uspěje 🙂

Mgr. Drahomíra Blažková