BONGO BRNO – VÝLET 5. a 6. TŘÍDY

Dne 7.2.2019, v období jarních prázdnin, žáci 5. a 6. třídy měli možnost se zúčastnit výletu do sportovně-zábavního parku TOBOGA Bongo v Brně. V hale na ploše 2800 msi děti užily spoustu atrakcí, které nabízely nezapomenutelné zážitky. Každá atrakce představovala jiný světadíl či zemi. V průběhu dvou hodin si tak děti mohly společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.

Poté jsme se s dětmi dopravili do nákupní galerie Vaňkovka, kde měly děti zhruba hodinový rozchod, který každý využil podle svého, každý si mohl koupit nějaký suvenýr z výletu, zajít si na oběd nebo si koupit nějakou dobrotu.

Myslím, že jsme si všichni tento prázdninový výlet moc užili a za to děkujeme paní učitelce Mgr. Šárce Dirrové, která nám tento úžasný den připravila.

Denisa Báčová