Zápisy do škol bez dětí

Základní školy musí v dubnu zapsat předškoláky do prvních tříd bez přítomnosti dětí, což v souvislosti s karanténou nařídilo ve svém opatření ministerstvo zdravotnictví a pravidla určilo ministerstvo školství.

Zápisy se konají podle plánovaného harmonogramu od 1. dubna do 30. dubna 2020. Zákonný zástupce může využít datovou schránku, e – mail či poštu.

Dne 7. 4. 2020 proběhl zápis k povinné školní docházce v ZŠ Brněnec v souladu s právními předpisy a za přísných hygienických opatření.

Pokud se rodič do školy dostavil osobně, poslali pedagogové dítěti balíček, který obsahoval drobné dárečky, omalovánky, puzzle, pastelky, stojánek na tužky, ruční výrobky. Nedílnou součástí balíčku byl Upomínkový list na zápis do 1. třídy naší školy, s přáním radostného učení, úspěchů a nových zážitků s kamarády.

Rodiče dětí, kteří se na zápis osobně nedostavili, převezmou dárkový balíček v září. 

Na naše prvňáčky se v září moc těšíme!

Kolektiv učitelů ZŠ Brněnec