Vzory vzorům – projekt s podporou ministra školství, mládeže a tělovýchovy R. Plagy

Tvůrci prostoru Bez frází spolu s Nadací PPF připravili projekt Vzory vzorům, jehož prostřednictvím rádi odměnili děti, které navzdory pandemii, karanténám a všem omezením zůstaly aktivní i v této těžké době.

Pěknou odměnou byla žákům kniha Bez frází a bez jůtubu, která formou autentického vyprávění představuje reálné osudy sportovních osobností tak, aby předávaly inspiraci, své zkušenosti s řešením karierních i životních situací. Příběh Dominika Landsmana vypráví o dvou chlapcích, kteří tráví čas u počítače sledováním YouTube videí a hraním her, ale narážejí na situace, které je vždy přivedou k příběhům výjimečných sportovců.

Základní škola Brněnec nominovala do projektu Vzory vzorům Žanetu Charousovou a Milana Rykra ze 3. třídy, Annu Opršalovou ze 4. třídy a Jana Havránka z 6. třídy.

Gratulujeme!

Škola také obdržela výtisky pro školní knihovnu i jako odměnu pro žáky na konci školního roku. Cílem bylo motivovat děti k aktivitě společenské i fyzické, nadchnout kluky a holky pro sport.

Kolektiv učitelů ZŠ Brněnec