Výtvarná soutěž na téma “Tři králové v roce 2021”

Vážené paní ředitelko,

děkujeme za Váš zájem a zaslání obrázků dětí do naší výtvarné soutěže. S radostí bych Vám chtěla oznámit, že dvě z vašich dětí se umístily na krásném 1. a 3. místě ve II.  kategorii (věk 8 -12 let).

1.místo získala Eliška Houdková a dále 3.místo ve stejné kategorii získala Anna Opršalová. Gratulujeme výherkyním a zároveň bychom chtěli popřát všem dětem hodně tvořivé inspirace i v této nelehké době.  

Ceny pro tato děvčata bychom zaslali spolu s diplomy poštou. Zároveň jsem Vás chtěla poprosit o to, zda bychom si mohli ponechat všechny výkresy, které jste do soutěže zaslali. Využili bychom je k výzdobě v našich domovech.

Přeji vše dobré.

S pozdravem

Zdislava Dvořáková
asistentka ředitelky Charity Jeseník


 
 

Zámecké nám. 2, 790 01 Jeseník