Úspěšný školní rok 2017/2018

V letošním školním roce jsme ve škole zažili mnoho radosti. Žáci výborně reprezentovali naši školu v řadě soutěží, jmenujme například umístění na stupních vítězů v soutěži Mladý zahrádkář, v literární soutěži O pardubický pramínek nebo v matematické soutěži Mates. 

To, že jsou žáci ZŠ Brněnec šikovní a dosahují tak krásných úspěchů, už po zkušenostech z minulých let možná nikoho nepřekvapí. Naše škola má ale v tomto školním roce ještě další eso v rukávu. S radostí se musíme pochlubit, že našim učitelům a učitelkám se daří nejen v profesním, ale také v osobním životě, a proto jsme se radovali ne z jedné, ale rovnou ze tří svateb našich kolegyní.

Kromě zimy měly naše nevěsty zastoupení v každém ročním období. Na podzim se z Andrey Luňáčkové stala paní Dvořáková, jaro se neslo ve znamení svatby Ludmily Slezákové, nyní paní Dobešové a o letní svatbu se postarala paní Denisa Báčová, dříve slečna Částková.

Celý kolektiv zaměstnanců přeje všem novomanželům mnoho štěstí do společné cesty životem!

[Not a valid template]