The Onlines

Příběh je jednoduchý. Náš hrdina Milan žije s mámou. Máma má Milana ráda. Milan má rád mámu, svého psa a Zuzku, která mu lajkla status. Ale něco v jeho životě je nanic a Miloš musí přijít na to, co to je… Tato inscenace v anglickém jazyce je o světě, ve kterém není všechno tak, jak vypadá, o lajcích, smajlících, o přikrášlené realitě a o tom, že hledat štěstí ve virtuálním prostoru je jako hledat smysl života v hromadě špinavých ponožek. Příběh o Milanovi, Zuzce a Márovi, o lákavém tajemném hlase, o představách a skutečnosti. On, ona, oni – online vždy a všude. Existuje ještě vůbec život offline? A odváží se Miloš oslovit Zuzku? To jsou otázky, které nám naše anglická inscenace zodpoví….

Žáci 8. a 9. třídy se 18.2.2020 zúčastnili cizojazyčného představení The Onlines ve svitavském multikulturním centru Fabrika. A jak se jim představení líbilo?

Ing. Andrea Dvořáková

Divadlu jsem rozuměla, protože zde byla používána (za mě) jednoduchá angličtina. Kdyby tam byli rodilí mluvčí, tak by se mi to líbilo ještě víc. Představení se povedlo a sem tam pobavilo, bylo podáno vtipně. Myslela jsem si, že herci budou povídat o mobilech a závislosti na nich.

Leona T, 8. třída

Divadlo se mi líbilo, ale špatně jsem slyšel díky nedostatečnému ozvučení.

Matěj K., 8.třída

Úterní divadlo se mi líbilo. Myslím, že bylo dobře zpracované. Děj, který se na jevišti odehrával byl srozumitelný.

Karolína C., 9. třída

Divadlo se mi líbilo, rozuměl jsem zhruba všemu, co se tam odehrávalo.

Petr J., 9. třída