Setkání důchodců v Chrastavci

V pátek 25.11. 2016 proběhl sraz důchodců v Chrastavci a naši žáci se v nemalé míře na tomto setkání podíleli. Velký dík jim patří nejen za tvorbu dárečků v podobě vánočních přáníček a zápichů – sněhuláčků do květináče, ale i za hudební doprovod tohoto pátečního odpoledne.

Vystoupení zahájili sourozenci Hájkovi, Pepa zahrál na housle skladby jako Holubí dům nebo Severní vítr v doprovodu sestry Katky hrající na klávesy, dále zahrála Karolína Crhová na příčnou flétnu a na závěr zazněly skladby pro flétnu v podání Sáry Lidmilové a kamarádky Šárky Štarhové pod vedením p. učitelky Ivety Lžičařové z hudební školy v Bělé nad Svitavou.

Všem účinkujícím děkujeme za výbornou ukázku, že naše škola je plná talentovaných žáků, kteří mají rozhodně co ukázat!

Ing. Andrea Luňáčková

andrea duchodci