Plavání 3. a 4. ročníku

Od září žáci 3. a 4. ročníku ZŠ Brněnec – Moravská Chrastová zahájili ve svitavském bazeně plavecký výcvik. Čtvrťáci se účastní kurzu již druhým rokem. Ani žáci třetího ročníku, kteří s výcvikem začínali letos, se rozhodně nenechali zahanbit.

Děti se na každou lekci moc těšily a zdravý pohyb ve vodě si naplno užívaly. Kromě toho, že se v plavání zdokonalily, se také naučily něco nového. Za svou snahu dostali všichni plavci i neplavci mokré vysvědčení. Žáci byli hodnoceni v disciplínách splývání, styly plavání – prsa, znak, kraul, skoky do vody a další plavecké dovednosti. Poslední plavecká dvojlekce byla za odměnu. Děti mohly ve vodě plavat, hrát si i jezdit na tobogánu.

                                                          Mgr. Zuzana Vymazalová, Mgr. Lenka Karlíková

[Not a valid template]