NÁVŠTĚVA BRNĚNSKÉHO DIVADLA RADOST

Kdo měl chuť prožít nedělní dopoledne kulturně a s plnou náručí dobré nálady, mohl se s námi 26.5.2019 vydat do brněnského Divadla Radost na výbornou inscenaci Pipi Dlouhá punčocha. Toto muzikálové představení bylo určeno samozřejmě dětským divákům. S úsměvem na tváři a dobrou náladou jsme však odcházeli z divadla každý bez ohledu na věk.

Pipi Dlouhá punčocha je dětskou hrdinkou knih švédské autorky Astrid Lingrenové. Když její dcera pro nemoc nemohla do školy, dala se do vyprávění příběhů o copaté holčině, která udivuje a získává si okolí sympatickou potřeštěností, hravostí, dobrodružnou povahou a trvale dobrou náladou. Dobrodružství Pipi Dlouhé punčochy obletěla celý svět a okouzlují stále nové a nové generace dětí.

Právě ti z Vás, kteří jsou přesyceni tíživými problémy dnešní doby, by měli vítat takovéto inscenace, které přinášejí chvíli odpoutání a uvolnění od problémů všedních dní. A proto budeme rádi, když příští kulturní den zavítáte do divadla s námi.

Denisa Báčová